X
X

Tek sefer ödeme 350 TL kampanyası kısa süreliğine stoklarla sınırlıdır.

Entegrasyonlar Sociwo içerisinde barındırdığı modüllerden sadece bir kısmı listelenmiştir.
Sıkça Sorulan Sorular
Kurulum Ücretsiz Mi ?
Kurulum işlemi 1 defaya mahsus tamamen ücretsizdir. Dilediğiniz zaman müşteri panelinde yer alan destek bildirimi sayfasından destek talebi açmanız yeterlidir. Ekiplerimiz gün içerisinde kurulumunuzu sağlayacaktır.
Ödeme sonrası ne zaman teslim alırım ?
Ödemelerimiz anlık olarak ödeme firması tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır. Ödeme işlemi başarılı olduğunda ürün ve hizmetlerim sayfasından hemen indirebilirsiniz.
İade / İptal / Değişim Mevcut Mudur ?
Tüketici hakları kanunu, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Madde'nin (ğ) bendinde (Bkz: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm) "Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler." belirtildiği üzere Müşteri, söz konusu yazılım ürününü satın alma işlemi sağladıktan sonra iptal/iade veya cayma hakkı kullanamaz. İptal/iade ve cayma işlemi yapılabilmesi için, yazılım üzerinde giderilemeyen bir mağduriyet olması esastır. Yazılımda olmayan herhangi bir özellik/nitelik veya ürünün üzerinde uzmanlık gerektiren düzenlemelerin, konusunda uzman olmayan kişilerce yapılamaması durumu, sorun ve kusurmuş gibi gösterilemez. Müşteri satın alma yapmadan önce, yazılımın kendisi için uygun olup olmadığını baştan uca incelemek ve gerektiği taktirde bilgi istemek ile yükümlüdür. Müşteri bunu kabul ve taahhüt eder.

Hosting firmanızdan kaynaklı durumlarda , hosting firmanızı değiştirmeniz gerekir. Hostinginizde ki eksikleri tespit etmemekteyiz bunun desteğini de sunmamaktayız.
Teknik Destek veriyor musunuz ?
Yazılım içerisinde ki oluşan veyahut oluşacak hatalar için 6 ay teknik destek garantisi vermekteyiz. Özel işleriniz , sorularınız için destek paketimiz yoktur.
6 Aylık destek paketiniz bittikten sonra destek talebi açabilmeniz için destek paketi satın almanız gerekir.
Web Hosting Automation by WISECP

Demo Seçimi Yapın

×
Tema 1 Önizleme Tema 2 Önizleme Tema 3 Önizleme
Yönetim Paneli Önizleme
Top